NIEZAWODNOŚĆ
Bogata historia firmy WORTMANN AG, jej wieloletnie doświadczenie oraz imponująca lista referencyjna nie pozostawiają złudzeń co do wysokiej jakości, marki i uznania, jakie zaskarbiła sobie ta firma na wymagającym, niemieckim rynku...
   
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie produkty firmy WORTMANN AG posiadają szeroką gamę certyfikatów i spełniają wiele ostrych standardów bezpieczeństwa, co daje niesamowity psychiczny komfort i pewność ...
   
PANELE LCD
Panele LCD firmy WORTMANN AG posiadają wyświetlacz TFT (Thin Film Transistor - Liquid Crystal Display). Jest on w stanie ukazać ...
ZASADY ZAMAWIANIA TOWARÓW PRZEZ INTERNET

Koszty przesyłki

Zamówiony poprzez Internet w naszym sklepie towar może być dostarczony do dowolnego miejsca na terenie całego kraju za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Koszty przesyłki dopisywane są jako osobna pozycja do faktury VAT za zamówiony sprzęt. Zamówiony towar można także odebrać osobiście w naszym biurze handlowym znajdującym się w Gdyni: Dom Towarowy 'Chylonia' box 82, ul. Gniewska 21. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 4000 zł netto dostarczane są na koszt firmy TerraMagic.


Regulamin zamawiania towarów przez Internet w sklepie TerraMagic

1. Zamówienia przyjmowane są na stronie internetowej www.terramagic.pl, poprzez e-mail na adres info@terramagic.pl lub faxem:tel. (058) 623-62-17 w. 182 .
2. Zamówienie jest realizowane po prawidłowym wypełnieniu formularza zamówienia i wysłaniu go do firmy TerraMagic.
3. Po przyjęciu zamówienia pracownik firmy TerraMagic skontaktuje się z zamawiająporzez e-mail w celu potwierdzenia zamówienia i ustalenia szczegółów wysyłki.
4. Zamówienia potwierdzane są w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia (w dni robocze) telefonicznie lub poprzez list e-mail.
5. Jeśli uzyskanie potwierdzenia w ciągu 5 dni roboczych nie będzie możliwe, zamówienie zostanie anulowane.
6. Za zamówione produkty można płacić wyłącznie przelewem. Po potwierdzeniu zamówienia firma TerraMagic wystawia fakturę pro-forma, na podstawie której zamawiający dokonuje wpłaty na konto, którego numer znajduje się na fakturze. Po dokonaniu wpłaty należy przesłać mailem lub faxem do firmy TerraMagic kopię potwierdzenia przelewu. Następnie po otrzymaniu potwierdzenia i informacji z banku o wpływie środków na konto, firma TerraMagic wysyła zamówione towary wraz z fakturą VAT.
7. Dostawa następuje w ciągu jednego do czterech dni roboczych od momentu wpływu należności na konto firmy TerraMagic. Termin dostawy uzależniony jest również od wagi przesyłki i pory dnia w jakiej zamówienie zostało potwierdzone.
8. Wszystkie towary w sklepie TerraMagic są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub jego autoryzowanego przedstawiciela na terenie Polski.
9. Szczegóły dotyczące warunków gwarancji zamieszczone są na karcie gwarancyjnej ze wskazaniem sieci serwisowej.
10. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które mogły powstać podczas transportu będą rozpatrywane tylko w przypadku spisania w obecności przedstawiciela firmy spedycyjnej protokołu reklamacyjnego (w momencie odbioru przesyłki).
11. Dane Klienta będą przetwarzane wyłącznie przez firmę TerraMagic w celu realizacji zamówień (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych) i nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym.
12. Złożenie zamówienia w sklepie TerraMagic oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.
13. W sprawach nie uregulowanych w Regulaminie stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.ALL CONTENT COPYRIGHT © 2003 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN