NIEZAWODNOŚĆ
Bogata historia firmy WORTMANN AG, jej wieloletnie doświadczenie oraz imponująca lista referencyjna nie pozostawiają złudzeń co do wysokiej jakości, marki i uznania, jakie zaskarbiła sobie ta firma na wymagającym, niemieckim rynku...
   
BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie produkty firmy WORTMANN AG posiadają szeroką gamę certyfikatów i spełniają wiele ostrych standardów bezpieczeństwa, co daje niesamowity psychiczny komfort i pewność ...
   
PANELE LCD
Panele LCD firmy WORTMANN AG posiadają wyświetlacz TFT (Thin Film Transistor - Liquid Crystal Display). Jest on w stanie ukazać ...


PANEL LCD = EKONOMICZNY I EKOLOGICZNY
Technologia jutra w zasięgu Twoich możliwości

 • CO CHARAKTERYZUJE PANELE LCD FIRMY "WORTMANN AG" ?

  WYSOKA JAKOŚĆ

  Panele LCD firmy WORTMANN AG posiadają wyświetlacz TFT (Thin Film Transistor - Liquid Crystal Display). Jest on w stanie ukazać ponad 16 milionów kolorów. Wyświetlacz TFT nie ma ogólnie występujących w monitorach kineskopowych zniekształceń obrazu oraz posiada bardzo ostry obraz na całym panelu, dobrze widziany pod ostrym kątem.

  BRAK PROMIENIOWANIA SZKODLIWEGO DLA ZDROWIA


  Panele LCD są pozbawione promieniowania rentgenowskiego i mają minimalne pole elektromagnetyczne. W monitorach kineskopowych obydwa promieniowania występują! Dlatego nie ma w LCD potencjalnego zagrożenia zdrowia oraz nie dochodzi do wysuszania spojówek i pogarszania wzroku jak w przypadku zwykłych monitorów.

  OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA


  Poprzez niewielkie wymiary zewnętrzne LCD zwalnia się znaczną powierzchnię biurka. Jest on wyjątkowo cienki i "kształtny", dopasowuje się nawet do najbardziej zaskakujących i niemożliwych wcześniej do wykorzystania miejsc, a jego minimalna waga pozwala na zmianę miejsca położenia w lekki i przyjemny sposób.


 • DUŻY, EFEKTYWNY OBSZAR ROBOCZY


  Panele LCD z uwagi na zaimplementowaną technologię posiadają znacznie większy widzialny obszar roboczy niż tradycyjne monitory. I tak np. 15" LCD odpowiada 17" monitorowi kineskopowemu (CRT), a 17" LCD 19" CRT itd.

  DUŻA SWOBODA MOCOWANIA


  Panele LCD MAGIC posiadają zmienny kąt pochylania oraz mocowanie VESA. Umieszczone na tylniej ściance otwory umożliwiają zawieszenie monitora na ścianie tak łatwo, jak wiesza się obrazki, bez dodatkowych kosztów na specjalne umocowania.

  MIEJSZE ZUŻYCIE ENERGI


  W porównaniu z monitorem kineskopowym Panel LCD ma znacznie mniejszy pobór prądu. Wszystkie nowoczesne PC-ty wspomagają standard VESA DPMS i troszczą się w czasie przerw w pracy o dalsze znaczne zmniejszenie zużycia prądu.


  BEZPIECZEŃSTWO


  Wszystkie Panele LCD firmy WORTMANN AG posiadają szeroką gamę certyfikatów i spełniają wiele ostrych standardów bezpieczeństwa, co daje niesamowity psychiczny komfort i pewność, iż nasz Panel jest jak najbardziej bezpieczny.

  NIEZAWODNOŚĆ


  Bogata historia firmy WORTMANN AG, jej wieloletnie doświadczenie oraz imponująca lista referencyjna nie pozostawiają złudzeń co do wysokiej marki i uznania, jakie zaskarbiła sobie ta firma na wymagającym, niemieckim rynku. Dodatkowo długa, 3-letnia gwarancja chroni przed nawet najbardziej ukrytymi, ewentualnymi wadami fabrycznymi.


  Monitory WORTMAN MAGIC zdobyły wiele wyróżnień
  w prestiżowych magazynach komputerowych  ALL CONTENT COPYRIGHT © 2003 "STUDIO H". ALL RIGHTS RESERVED
  REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN